TepeHome Albania
Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit.
theresa-sofa-tepehome
previous arrow
next arrow
Slider
STIL NATYRAL,STIL QE KRIJON SOFISTIKIM
TEPE HOME Theresa

Moderne

E paster, unike dhe e sofistikuar.
Tepe home Stil modern sentez

Moderne

Pak prekje klasike,e thjesht, pa kohe!
null

Provence France

Ngrohtesia e drurit
Tepe Home Country

Country

Pa kohë, duke pasqyruar vetitë karakteristike të stilit të tij, ndërsa ofron rehati dhe luks përreth.
Përvojë unike gjatë blerjeve. Gjithmonë do të gjeni diçka për shtëpinë tuaj.
lounges

Dhome Ndenje

Tepe Home Albania Dhoma Eksluzive

Dhome Eksluzive

Tepe Home, dhome ngrenie

Dhome Ngrenie

Tepe Home Albania, Dhoma antike

Tavolina Antike

Tepe Home Dhoma Gjumi

Dhome Gjumi

null

Dhome Per femije

LIVING MODERN.

C r e a t e Y o u r D r e a m S o f a

Burnley është një divan me sistem modular i cili ka sasi të pafundme mundësishë.
Divani moduloar Burnley ju ndihmon të ndërtoni shtepine e ëndrrave bazuar në madhësinë e familjes tuaj si edhe hapësirës së dhomës.

Më Shumë
dhoma-ndenje-moderne.jpg
seti-i-divaneve-LUCCA

Seti L U C C A

C r e a t e Y o u r D r e a m S o f a

jastekë, butësia e tij vihet ne dukje nga 
ndjesia e rehatisë kur mbeshtetesh ne divan
tepe home lucca
Më Shumë
Tepe Home Albania - Ne media Sociale.

Youtube
Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

sales@tepehome.al