TepeHome Albania
theresa-sofa-tepehome
TepeHome Albania-Slide1
Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit.
theresa-sofa-tepehome
previous arrow
next arrow
Ofertë!

KREVAT THERESA

Permase krevati(213×168 cm)

Permase dysheku (160X200 cm)

525.00

1 stok

SKU TRS02KR685BN142 Kategoritë , Tags , ,

Porosit Tani

Na kontaktoni nepermjet butonit Porosit.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
5/5
Disa Produkte te tjera

Përshkrim

Komplet Dhome Gjumi Theresa

Dhome Gjumi unike

 
 

Arredo dhomen e gjumit me stil unik, nje dhome gjumi unike si Theresa.

Dhome unike me stil dhe hijshmeri per shtepine tuaj.

Dhoma e gjumit Theresa eshte nje dhome e cila ju
ofron komoditet dhe qetesi gjate momenteve qe jeni ne shtepi.

Tepe Home Albania - Ne media Sociale.

Youtube