TepeHome Albania
theresa-sofa-tepehome
TepeHome Albania-Slide1
Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit.
theresa-sofa-tepehome
previous arrow
next arrow
Ofertë!

SET NGRENIE ASTORIA

Forma e paster dhe lineare e Astorias e ben ambientin tuaj te ngrenies te duket bukur!

E mbyllur (180x100x75 cm)

E hapur (240x100x75 cm)

1,535.00

Kategoritë ,

Porosit Tani

Na kontaktoni nepermjet butonit Porosit.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
5/5
Disa Produkte te tjera

Tepe Home Albania - Ne media Sociale.

Youtube