Po shfaqen krejt 9 përfundimet

Ofertë!

SET NGRENIE ASTORIA

2,190.00 1,535.00

Forma e paster dhe lineare e Astorias e ben ambientin tuaj te ngrenies te duket bukur!

E mbyllur (180x100x75 cm)

E hapur (240x100x75 cm)

Ofertë!

ASTORIA

5,490.00 3,845.00

Forma e saj e paster dhe lineare sjell rehati dhe ngrohtesi te relaksuar te karakterit te saj ne shtepine tuaj!