Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit.
previous arrow
next arrow
Slider

Dhome Ngrenie THERESA

You are here:

Thjesht Madheshtore

Dhome Ngrenie Theresa

Dhome ngrenie unike

Arredo shtepine me stil unik dhe nje dhome ngrenie unike si Theresa.

Dhome unike me stil dhe hijshmeri per shtepine tuaj.

Dhoma e ngrenies Theresa eshte nje dhome e cila ju
ofron komoditet dhe qetesi gjate momenteve qe jeni ne shtepi.

Më shumë

Skajet dhe anët e saja të rrumbullakosura janë sfondi i përsosur për krijimin e hijshëm të koleksionit.

Dhome Ngrenie Theresa
Dhome Ngrenie Theresa

Ju do të shijoni ndjenjën e qetësise të sipërfaqes dhe aromen e llakut të bardhë me rimeso arre që vijnë nga artizane te me pervoje te jashtëzakonshme nje pervoje prej  rreth gjysmë shekulli.

Komodine nga Dhome Ngrenie Theresa
Dhome Ngrenie Theresa
Tepe Home Albania - Ne media Sociale.
Youtube

Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhoma ngrenie,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

+355692223016