Slider

SANTINO

You are here:

Moderne e me ngrohtësi …

Ngrohtësia e e ngjyrës kafe ofron një kontrast madhështor me mermerin të kafe e të errët, me pamjen bashkëkohore vetëm ne koleksion elegant Santino.

SET NGRENIE SANTINO

Dizajni i tij i cilësor  jep nje hijeshi modrene dhomave tuaja. me mbajtëset e hekurta me vija të pakta e bëjnë bazën jashtëzakonisht të fortë e shik.

SANTINO TV Unit

KARRIGE SANTINO
TAVOLINA SANTINO

KARRIGE SANTINO

TAVOLINA SANTINO

Na ndiqni ne media Sociale.
Youtube
Tepe Home, Bli me 0 interes

Bli me 0% Interes

TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

<h4 style=”text-align: center;”><a href=”http://tepehome.al/”>Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…</a></h4>

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

<p style=”text-align: center;”><span style=”color: #333333;”><i class=”fa fa-pencil-square” style=”color: #d0d0d0; padding-right: 10px;”></i>sales@tepehome.al</span></p>

<p style=”text-align: center;”><span style=”color: #333333;”><i class=”fa fa-phone-square” style=”color: #d0d0d0; padding-right: 10px;”></i><a href=”tel:+355692223016″>+355692223016</a></span></p>