Slider

MARSILYA

You are here:

Ngrohtësia e drurit …

Koleksioni Marsilya është punuar nga druri i lisit, e cila eshte e lare me nje ngjyre te embel te gjelbër e cila i jep nje  prekje artizanale dhomës tuaj.

Marsilya është e bazuar në modelet klasike të mobiljeve franceze të shekullit të 18-të me prejre të ëmbla e elegante të cilat ofrojnë hapësira të ngrohta dhe tërheqëse në shtëpinë tuaj.

Koleksioni përfshin tryezë ngrënie, karrige ngrënie, bufe, tryezë anësore dhe otomane.

Na ndiqni ne media Sociale.
Youtube
Tepe Home, Bli me 0 interes

Bli me 0% Interes

TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

sales@tepehome.al

+355692223016