Slider

GREY

You are here:

E përkryer, bashkëkohore, urbane.
Me një emër të thjesht Gray Seti i ngrënie është një ndër ofertat tona më bashkëkohore.
Të sigurt dhe të drejtpërdrejtë, komodina ka përberje druri si dhe një përzierje teksturash. Linjat janë të thjeshta dhe të pastra, mbajtëset janë të forta prej metali.

Bufeja dhe dollapet ofrojn një pamje magjepse, Dorezat dhe mbajteset kan nje perberje metali te limuar te cila miksohet me një hijëshi duke krijuar nje qetësi në ambjent.

Na ndiqni ne media Sociale.
Youtube
Tepe Home, Bli me 0 interes

Bli me 0% Interes

TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.