Slider

FOREST HILL

You are here:

Prekje Tradicionale

Seti i dhomës së ngrënies Forest Hill hijësi tradicionale me dekor tradicional, lisi i jep një hijësi dhe madhësti dhomës
Një dizajn elegant i dhomës së ngrënies me dekorë hekuri dhe doreza të oksiduara.
Koleksioni i mobiljeve në dhomën e ngrënies Forest Hill përfshin tavolinën , karriget e ngrënies, 2 buffe me madhesi të ndryshëm, tryezën anësore me pasqyrë opsionale, një tryezë kafeje, tryezën anësore, tryezë normale  dhe tryezën e TV.
Na ndiqni ne media Sociale.
Youtube
Tepe Home, Bli me 0 interes

Bli me 0% Interes

TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.