Slider

ASTORIA

You are here:

 Moderne, bashkohore dhe me hapsirë,

Dhome ngrenie Astoria

SET NGRENIE ASTORIA

Dhome ngrenie Astoria me format e saja lineare e ben dhomën tuaj të duket e bukur dhe delikate. Dhome e dizenjuar me stil dhe hijshmeri nga Tepe Home

KOMO E LARTE +PASQYRE ASTORIA

Astoria  e projektuara në bronz, me mbajteset prej druri te cilat jan në harmoni me pamje te paster guri, me veshjen prej pasqyre e bronzi ne  sipërfaqen e garderopes duke ofruar relaks dhe ngrohtësi të karakterit të saj në shtëpinë tuaj.
 Koleksioni Astoria ofron bukurin dhe harmonin ne nje nivel te lart  me pamje naturale dhe teksture laminate ne siperfaqen e saj.
Tepe Home Albania - Ne media Sociale.
Youtube

Tepe Home Albania Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

sales@tepehome.al

+355692223016