Slider

TAVOLINA POLO

You are here:

Me ngjyra te balancuara

Tavolina Polo

Të gjithë e duam shtëpinë ideale minimale për shkak të thjeshtësisë së saj.

tavolina te vogla Polo

Frymëzuar nga stili minimal, Koleksioni Polo është projektuar për funksionalitet ndërsa paraqet harmoninë e ngjyrave të bardha dhe gri.

Tavolina polo

Ekshtë moderne dhe me shkëlqim, dhe ju jep një ndjenjë sikur jetoni hapësirën tuaj.

Tavoline Polo Murale
Tepe Home Albania - Ne media Sociale.
Youtube

Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

+355692223016