Slider

Dhome pritje Napoli

You are here:

Dhome pritje Napoli, një larmi ngjyrash e cila mund të jetë e përshtatshme  për të pasqyruar karakterin tuaj  dhe te shtëpisë.
Divanet jane dizajnuara në modele dy dhe tre vendesh, duke i bërë ato jashtëzakonisht të adaptueshëm për çdo dhomë

Dhoma e pritjes Napoli organizohet me divanet Napoli  qe jane bere per ata persona te cilet duan te shijojne kohen e te ndenjurit ne shtepi.
Pas nje dite të vështirë, apo duke ftuar miq ose familje per nje pasdite te kendeshme. Ky koleksion është shume mikpritëse.

Dhome Pritje Napoli

Koleksioni Napoli permban modele me dy ose tre vende  si edhe nje kolltuk te modelit Osman.

lounges-napoli-m1-_397x450_nrm
Youtube
Tepe Home, Bli me 0 interes

Bli me 0% Interes

TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.