Slider
Dhome pritje Barcelona, e dizajnuar per shtepi me hapsire te madhe.
Per kete arsye jane te perkryera divanet Barcelona dhe per kete arsye ai i pershtatet shume mire per familje te medhaja.
Pjeset e kraheve te divanit mund te ndryshojn pozicion, te drejt ose horizontale .
Falë jastëkëve të gjerë dhe krahëve të ulët, divani i Barcelonës krijon një ndjenjë të çilter dhe lirisë.
Seti i Dhomes se pritjes Barcelona është komplimentuar shkëlqyeshëm nga një kolltuk me pelhure cilesore.
Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

sales@tepehome.al