Slider

Dhome Pritje   Alba është një suitë luksoze me tri pjesë e ndertuar në një stil neo-klasik

I përbërë dy divane tre-vendëshe dhe një karrige të mbështetur me krah të lartë, secila artikull është dizajnuar në mënyrë të shkëlqyeshme në mënyrë që të ofrojë maksimumin në rehati dhe elegancë. E stërvitur thellë në krahët dhe shpinës, stili është edhe i rafinuar dhe i pasur.
Divan Alba p2

Seti vjen në një larmi ngjyrash pastel dhe pëlhurash të llojit chenille, dhe mund të kombinohen në çdo konfigurim që i përshtatet shtëpisë.

Divan Alba P2

DIVAN P2 ALBA

POLTRON ALBA

Tepe Home Albania - Ne media Sociale.
Youtube
Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

+355692223016