coffee_tables-polo-polo-sehpa-_1600x770_tm
coffee_tables-polo-polo-sehpa-_1600x770_tm

DHOMA NDENJE

You are here:
Dhome NDenje

SET DIVANESH

dhoma ndenje eklsuzive

MOBILJE TV

kolltuk me krahe

POLTRON

Tepe Home, Dhome Antike

Tavoline Mesi

dhome ndenje santio

UNIKE.

Dhoma me dizajn dhe tekstura
mahnitese.

Vizitoni Tepe Home  dhe  arredoni
shtepine tuaj pa arkitekt.

dhoma ndenje

Dhoma me dizajn te paster, te mprehte dhe unike.

Dizajni i paster i dhomave te dizenjuara nga Tepe Home e ben arredimin e shtepise tuaj te duket elegant, i ngrohte dhe qetesuses.
Dhomat e ndenjes jane te organizuara me tavolina dekoruese por edhe tavolina ngrenie me tekstura te pershatura me dizajnin unik te dhomes tuaj

Youtube
TEPE HOME katalog

Shikoni  katalogun e produkteve me te fundit.

Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhoma ndenje,dhoma ngrenie,
dhoma gjumi, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

sales@tepehome.al

+355692223016