GAYDA

You are here:
Dhome Gjumi Gayda

Dhoma e gjumit Gayda është projektuar për ata që duan të përfshijnë një ndjenjë të natyrës përreth shtëpisë.

SET DHOME GJUMI GAYDA

Krevat Gayda new

Dhoma e gjumit Gayda eshte e punuar me punim ndruri me stil klasik  Tepe Home

Shtrat i thjeshte ne dizajn me qendrushemeri te forte.
Krevat Gayda new
Tepe Home Albania - Ne media Sociale.
Youtube

Tepe Home Albania Mbi 50 vite përvojë në fushën e arredimit…

Tepe Home Albania ofron elegance dhe cilesi mjaft te larte.
TEPE HOME sjell pranë jush produktet më cilësore për arredimin e zyrave apo shtëpisë tuaj.
Me nje game te gjere produktesh per arredimin e shtepise tuaj,duke filluar nga dhomat e ndenjes,
dhomat e gjumit, sete divanesh dhe kolltuqesh, si dhe shumellojshmeri aksesoresh.

+355692223016